Tehniskie šķidrumi

Metālapstrādes šķidrumi Blaser ir vairāk nekā tikai palīglīdzeklis detaļu apstrādē. "Šķidrais instruments" (Liquid Tool) ietaupa jūsu naudu un laiku, nekaitējot cilvēkiem un apkārtējai ražošanas videi.

Strādājot ar Blaser Jūs ieguvums: 

  1. Zemākas ražošanas izmaksas: Produktivitātes palielināšana ļauj mūsu klientiem palielināt iekārtas slodzi un samazināt dīkstāves laiku (palīgdarbības laiku). Elastība palielinās, un izmaksas tiek samazinātas. 
  2. Ieguldījums metāla griešanas šķidrumos: Pareizais metālapstrādes šķidrums Blaser ir tikai aptuveni 0,5% no kopējās izstrādājuma vērtības, bet tieši ietekmē mūsu klientu atlikušo 99,5% ražošanas izmaksu samazinājumu. 
  3. Zemākas instrumentu izmaksas: Mūsu klienti samazina griešanas instrumentu izmaksas, jo ir mazāks nodilums un ilgāks darba mūžs.

1994. gadā uzņēmumam tika piešķirts ISO 9001 kvalitātes sertifikāts. Blaser Swisslube ir ģimenes uzņēmums trīs paaudzēs ar 80 gadu darba pieredzi. Vārds Blaser ir noturējis ilgtspējīgas līderpozīcijas un vērtības visā pasaulē. Blaser Swisslube ražotnes ir Šveicē, Amerikas Savienotajās valstīs, Indijā un Ķīnā.