JUARISTI iekārtas

JUARISTI ir izstrādājuši un ražo metālapstrādes iekārtas kopš tā dibināšanas 1941. gadā Basku zemes sirdī Spānijas ziemeļdaļā, un lepojas ar pašu izstrādātiem un attīstītiem, lieliskiem izvirpošanas, frēzēšanas un augstas precizitātes apstrādes centriem.

Inovācijas un internacionalizācija ir noteicošie faktori uzņēmuma attīstībā.

JUARISTI pārdod gandrīz visās pasaules valstīs, izmantojot plašo filiāļu un izplatītāju tīklu – 85% no saražotās produkcijas apgrozījuma tiek eksportēts.

Kvalitāte, pakalpojumi un pašu izstrādāto un izgatavoto risinājumu piegāde pēc klienta vēlmēm ir galvenie faktori, kas ļauj JUARISTI sasniegt pašreizējo attīstības līmeni, kā arī panākt augstu klientu apmierinātības līmeni.

Pētījumi, kas izpaužas kā rezultāts jaunu iekārtu attīstībā, kopā ar mūsu klientu sadarbību nozīmē, ka tirgus daļa ir strauji palielinājusies ar plašu augstas precizitātes izvirpošanas un frēzēšanas centru klāstu.

Pateicoties elastīgai organizācijai, pieredzei un tirgus tendenču pārzināšanai, tika izstrādāti pavisam jauni iekārtu sēriju risinājumi – izvirpošanai, frēzēšanai, 5 asu apstrādei un virpošanai.