"Abplanalp" šodien – moderno tehnoloģiju piegādātājs

"Abplanalp Holdings" ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Centrālajā Eiropā, kas nodrošina jaunākās tehnoloģijas no pasaulē slaveniem ražotājiem metāla apstrādes rūpniecībā. Mēs piedāvājam tehniskus risinājumus, kas garantē mūsu biznesa partneriem priekšrocības pret konkurentiem. Daudzu gadu klātbūtne dažādos tirgos, sadarbība ar vadošajiem metālapstrādes iekārtu ražotājiem, lielākā pieredze, visaptverošs produktu klāsts, tehnoloģiskais atbalsts un – pirmkārt un galvenokārt – spēja identificēt klientu vajadzības – visas šīs īpašības padara mūsu pakalpojumus unikālus.

Visaptverošs tehnoloģiskais atbalsts

Mēs piedāvājam plašu tehnoloģisko atbalstu, tai pateicoties, mēs varam jūs atbalstīt un palīdzēt katrā ražošanas etapā. Mēs varam optimizēt katru ražošanas procesa aspektu, lai samazinātu produkta galīgās izmaksas.

Ar vīziju par līderi komplekso tehnoloģisko risinājumu piedāvājumā atrodama virkne pasaules klases produktu, konsultācijas par optimālo tehnoloģiju izvēli un spēja atrast finanšu ieguldījumus attiecībā uz konkrētām klientu vajadzībām. Visu piedāvājumu papildina apmācības un tehniskās apkopes pakalpojumi.