Abplanalp Baltic serviss

  • Ērta sazināšanās, izmantojot tālruni vai internetu Jūsu ērtības labad ar mūsu Servisa nodaļu var sazināties, izmantojot tālruni vai internetu. Visi lūgumi tiks nodoti tieši mūsu servisa nodaļai, lai tūlītēji pievērstu uzmanību jūsu vajadzībām.

  • Platīna "viena zvana" politika Mēs zinām, ka veids, kā jūs pelnāt, ir ražojot skaidas. Mūsu sertificētā servisa inženieru komanda atbalsta mūsu klientus un nodrošina viņu iekārtu darbību. Ierodoties ar pilnīgi aprīkotām servisa automašīnām, mūsu tehniķi jau pirmajā reizē atrisina vairāk nekā 90% problēmu.

Preventīvā apkope: saudzējiet savas iekārtu investīcijas

Jūs taču regulāri maināt eļļu savai automašīnai? Vienlaikus jūs varat veikt arī riepu maiņu un pārbaudīt bremžu, siksnu un šļūteņu nolietojumu. Laba ideja, vai ne?

Tas pats attiecas arī uz jūsu HAAS iekārtu. Jūs varat ievērojami palielināt savas HAAS iekārtas kalpošanas laiku, nosakot problēmas pirms tādu bojājumu rašanās, kuru labošana izmaksās dārgi. Vienojieties ar ražotnē sertificētu HAAS apkalpošanas servisa inženieri par jūsu iekārtu uzturēšanu vislabākajā kārtībā, lai jūs varētu darīt to, kas jums padodas vislabāk, – pelnīt naudu!

Uzzināt vairāk