Operatoru apmācības

  • Ievadapmācība par iekārtu un operatoru apmācība (uz vietas) Katras jaunas iekārtas iegādes uzstādīšanas procesā ir iekļauta arī ievadapmācība par iekārtu un operatoru apmācība (uz vietas), ko nodrošina jūsu HFO. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lūgtu īsu aprakstu par apmācībā ietvertajām tēmām un notiekošajām darbībām.

  • Apmācības Kopā ar katras jaunas HAAS iekārtas iegādi tiek piedāvāta operatoru un programmēšanas apmācība. Apmācībā ir ietvertas nodarbības gan pamatlīmenī, gan augstākajā līmenī, tās tiek piedāvātas reizi mēnesī mūsu HFO atrašanās vietās tik ilgi, cik jūs strādājat ar HAAS iekārtu. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas un lūgtu piedāvāto nodarbību sarakstu ar īsu kursu aprakstu.

  • Pielāgota apmācība Papildus mūsu regulāri ieplānotajām Haas operatoru un programmēšanas vienas dienas nodarbībām dažādās HFO/HTEC (Haas Tehniskās izglītības centru) atrašanās vietās mēs piedāvājam arī pielāgotu apmācību, kas var tikt sniegta jūsu telpās vai HFO atrašanās vietās. Mēs varam plānot apmācību tā, lai apmierinātu jūsu īpašās prasības. Sazinieties ar mums, lai iegūtu papildu informāciju.

  • Apmācība uz vietas Par papildu samaksu mēs varam nodrošināt arī apmācību jūsu piedāvātajās telpās.

Uzzināt vairāk